Robert Jiran
Červené lehátko
Id: 297701
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 9178x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
65 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 51