Robert Jiran
Chicago
Id: 368805
olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
zobrazeno: 1964x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 53