Robert Jiran
Cyklistka
Id: 298001
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 13639x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
52 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 82