Robert Jiran
Dáma s kočkou
Id: 397703
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, přiložen certifikát pravosti díla vydaný autorem
zobrazeno: 4601x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 250 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 69