Robert Jiran
Dívka a gondolier
Id: 367603
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 3138x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 59