Robert Jiran
Dívka a kůň
Id: 308701
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
zobrazeno: 3866x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
48 100 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 78