Robert Jiran
Dívka a pelikán
Id: 367602
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 5528x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
44 888 Kč
Příhozy: 74