Robert Jiran
Dívka a zrcadlo
Id: 337102
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno
zobrazeno: 5165x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
37 000 Kč