Robert Jiran
Dívka s balonem
Id: 329203
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 5529x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
90 100 Kč
Příhozy: 53