Robert Jiran
Dívka s kočkami
Id: 373801
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně včetně autorova razítka, nerámováno
zobrazeno: 1300x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 000 Kč