Robert Jiran
Dívka s kočkou
Id: 223502
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 3385x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 871 Kč