Robert Jiran
Dívka s loutnou
Id: 354403
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorské razítko a značení též na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 1286x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 600 Kč
Příhozy: 61