Robert Jiran
Dívka s náhrdelníkem
Id: 419804
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 2036x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 812 Kč