Robert Jiran
Dívka s perlou
Id: 331502
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 2287x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 54