Čas na serveru 09:27:17

Robert Jiran
Dívka s rybičkou

Id: 503906

Dívka s rybičkou

  •  / Dívka s rybičkou / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně, autorské razítko na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 4908x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 54