Robert Jiran
Dívka u majáku
Id: 270013
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno, na zadní straně autorsky značeno včetně razítka, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 24915x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
100 005 Kč
Příhozy: 128