Robert Jiran
Dívka v bílém
Id: 293701
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 12521x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
104 500 Kč
Příhozy: 89