Robert Jiran
Dívka v bílém plášti
Id: 370207
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně
zobrazeno: 7496x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 100 Kč