Čas na serveru 09:34:37

Robert Jiran
Dívka v červeném korzetu

Id: 511001

Dívka v červeném korzetu

  •  / Dívka v červeném korzetu / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 3094x

Vyvolávací cena:

20 000