Robert Jiran
Dívka v kruhu
Id: 303805
olej/plátno, rozměr 70 X 50 cm, značeno vlevo dole, dále na zadní straně včetně autorova razítka, nerámováno
zobrazeno: 21010x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
66 444 Kč
Příhozy: 90