Robert Jiran
Dívka v kruhu
Id: 355303
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno
zobrazeno: 3062x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 68