Robert Jiran
Dívky a závoj
Id: 329204
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 3415x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 50