Robert Jiran
Dívky s bílými závoji
Id: 297502
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 30645x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 94