Robert Jiran
Dívky s míčky
Id: 486801
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 1110x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč