Robert Jiran
Divoženky
Id: 290401
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 5116x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
47 001 Kč