Robert Jiran
Dostaveníčko
Id: 308702
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
zobrazeno: 3049x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 67