Robert Jiran
Dostaveníčko za úplňku
Id: 293702
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 13147x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
51 500 Kč