Čas na serveru 09:43:05

Robert Jiran
Dva ležící akty

Id: 500402

Dva ležící akty

  •  / Dva ležící akty / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 2660x

Vyvolávací cena:

15 821