Robert Jiran
Dva ležící akty
Id: 500402
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 2679x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 821 Kč