Robert Jiran
Dvě dívky
Id: 254722
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 4553x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
61 001 Kč
Příhozy: 70