Robert Jiran
Dvě dívky
Id: 338202
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a signatura, nerámováno
zobrazeno: 13553x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
65 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 51