Robert Jiran
Dvě ženy
Id: 470402
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 3870x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 000 Kč