Robert Jiran
Dvojakt
Id: 429701
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně autorské razítko, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 2549x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč