Robert Jiran
Eva s jablkem
Id: 500401
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
zobrazeno: 1939x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 222 Kč