Čas na serveru 09:34:41

Robert Jiran
Eva s jablkem

Id: 500401

Eva s jablkem

  •  / Eva s jablkem / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

zobrazeno: 1918x

Vyvolávací cena:

22 222