Robert Jiran
Golfistka
Id: 314201
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
zobrazeno: 2425x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 48