Robert Jiran
Kamrádky
Id: 315403
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
zobrazeno: 4032x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
47 000 Kč