Čas na serveru 02:41:02

Robert Jiran
Kubistické zátiší s konvicí na čaj

Id: 511006

  •  / Kubistické zátiší s konvicí na čaj / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 614x

Vyvolávací cena:

15 500