Robert Jiran
Kulečník
Id: 211906
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno, drobná oděrka v malbě
zobrazeno: 3096x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 001 Kč