Robert Jiran
Ležící
Id: 433111
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 982x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč