Robert Jiran
Na letišti
Id: 343503
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno
zobrazeno: 23676x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
57 900 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 85