Robert Jiran
Na plovárně
Id: 308703
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
zobrazeno: 7075x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
72 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 69