Robert Jiran
Nahá brunetka
Id: 419802
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 1901x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 78