Robert Jiran
New York
Id: 250701
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 5001x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 50