Robert Jiran
Odpočívající
Id: 270014
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, poškozené rámování, stav viz foto
zobrazeno: 15999x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 53