Robert Jiran
Odpočívající dívka
Id: 230903
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 2133x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč