Robert Jiran
Operace Anthropoid
Id: 351601
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 8873x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
53 001 Kč
Příhozy: 57