Robert Jiran
Oslava
Id: 403801
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 1214x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč