Čas na serveru 09:40:45

Robert Jiran
Pianista (z cyklu Jazz)

Id: 511005

Pianista (z cyklu Jazz)

  •  / Pianista (z cyklu Jazz) / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 1352x

Vyvolávací cena:

19 000