Robert Jiran
Po koupeli
Id: 350601
olej/plátno, rozmr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 2889x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
46 000 Kč