Robert Jiran
Před zrcadlem
Id: 403804
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 11761x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
111 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 98