Čas na serveru 11:27:33

Robert Jiran
Před zrcadlem

Id: 486802

Před zrcadlem

  •  / Před zrcadlem / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 2781x

Vyvolávací cena:

23 000